.

.

uxcell 5pcs 1-инчен Внатрешна Кол Јаглероден Челик Сплит Заклучување на Пролетта за Миење Заптивка Црна

uxcell 5pcs 1-инчен Внатрешна Кол Јаглероден Челик Сплит Заклучување на Пролетта за Миење Заптивка Црна

DEN 244.56

Износот
Залиха

Име на производ : Пролет Заклучување за Миење; Пакет Содржина : 5pcs x Пролет Заклучување за Миење.Главната Боја : Црна; Материјал : јаглероден Челик.Надворешниот Кол. : 42mm / 1.65".Тежина : 198g; Внатрешните Кол. : 1".Дебелина : 6.8 mm / 0.27".јаглероден Челик Сплит Заклучување Подлошки.Подлошки обично се користи за да се дистрибуираат носивост на навој завртки, навртки и завртки еднакво како fastener се затегнати.Наменети за општа употреба под главата на гром или орев.Погоден за монтажа, електроника, машини,модели, модел авиони и други резерви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи