.

.

Полињата за е Вистински Ѓумбир Ale, Сите Природни Класичен Ѓумбир Ale Направени со Вистински Ѓумбир (24 - 12oz Тенок Лименки)

Полињата за е Вистински Ѓумбир Ale, Сите Природни Класичен Ѓумбир Ale Направени со Вистински Ѓумбир (24 - 12oz Тенок Лименки)

DEN 1864.80

Износот
Залиха

ВИСТИНСКИ ЃУМБИР ВО СЕКОЕ ШИШЕ : Не само ѓумбир средства за ароматизација или материи се извлече како мејнстрим алтернативи, Полињата за е мешавини нивните свежи ѓумбир ale со притискање органски сок од ѓумбир во секоја серија.Тоа е време да се добие вистински.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : чисти, јасни и класичната вкус, Полињата за е мешавини Пенливи Филтрирана Вода, Шеќерна Трска, Притисне Органски Ѓумбир, Природни Вкусови и Лимонска Киселина за да се создаде чиста задоволување на утрешната пијалок.ОСВЕЖУВАЧКИ И ШАМПАНСКО : Како што би се очекувало од ѓумбир ale, Полињата за е Вистински Ѓумбир Ale обезбедува жед-борбата против задоволство.Додадете назад некои искра на вашиот пијалок рутина.Да се УЖИВААТ ПРИДОБИВКИТЕ ОД ЃУМБИР : Ѓумбирот е добро позната на глобално ниво за своето здравје-промовирање на својства на одлуки Полињата за е Вистински Ѓумбир Ale, со многу свеж ѓумбир, најдобар избор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи