.

.

Bullstrap Премиум Кожа Телефон Случај Компатибилен со Apple iPhone 12/12 Про, Бурбон Кафеава Кожа

Bullstrap Премиум Кожа Телефон Случај Компатибилен со Apple iPhone 12/12 Про, Бурбон Кафеава Кожа

DEN 0.00

Износот
Залиха

Неспоредлив Квалитет : Нашиот случај беше направена со користење на кожа од некои од најексклузивните tanneries.Тоа е направено од врвни, еластична 100% calfskin кожа и дизајнирани да одговараат на највисоките очекувања.Уникатен Патина : Нашите луксузни случај ќе дојде на живот како кожа век текот на времето, создавајќи патина уникатен за вас и вашиот начин на живот.Ве молиме имајте предвид, поради еден-на-еден вид завршница, конечниот изглед на секој случај ќе се разликува малку.Минимална & Насочат : Секој од нашите случаи се направени со користење на микро-прецизност и технологија.Оваа прецизно сечење техника гарантира вашиот телефон ќе се вклопат во случај беспрекорно, без додаден големо.Полнење Слободно : Сите наши кожа случаи функција лесна исечок на дното за лесно полнење пристап.Дополнително, нашите случаи се компатибилни со скоро сите ги и безжичните полначи на пазарот.Дополнителни Детали : се користат квалитетни компоненти дури и во littlest детали.Копчето опфаќа се направени со 316 L не ' рѓосувачки челик и внатрешната обвивка е мека микрофибер за дополнителна заштита.Во потрага добар е во деталите.Ќе плати премијата да имаат технологија треба лесно достапен преку вашиот паметен телефон, види, или безжичните earbuds.Квалитетот на додатоци за поддршка на овие производи треба да огледало тоа.Вашиот телефон е толку многу повеќе отколку само телефонски.Тие ни се задржи поврзани со светот, да се помогне со нашата работа, и држете се сите наши вредни информации.Нашата премиум кожа случај не само ви даде дополнителна слој на заштита—тоа што изгледа добро, а тоа е така.На доработка на кожа ќе дојде на живот како што век текот на времето, создавајќи патина уникатен за вас и вашиот начин на живот.На елегантни нерѓосувачки челик копчиња се совршен контраст со еластична кожа.И на само 1.5 мм, нашите тенок случај докажува дека помалку е повеќе, што значи дека лесно може да се лизга вашиот телефон во вашиот џеб без никакви дополнителни големо.Додека нашите случаи не се целосно водоотпорен, тие се поздравниот-отпорни ако ви се случи да се фатени во дожд, а земајќи важен повик.Нашата случаи, исто така, направи големи подароци за оние со беспрекорен вкус и високи стандарди.Погледнете како smart како вашиот технологија со Bullstrap.Bullstrap е лидер во технологијата фокусирани кожни додатоци на областа, вклучувајќи и производи кои се компатибилни со Apple Види Ремени, i Phone и Airpod случаи, и повеќе.Ние продолжуваме да им помогнам на бар во однос на квалитет во индустријата за да се донесе луксузот што го заслужуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи