.

.

KFidFran 3 Инчен Монтажа Кол 5W 4 Ohm Midrange Говорникот Замена за Автомобил(3 Zoll Montagedurchmesser 5W 4 Ohm Mitteltöner Ersatz für Авто

KFidFran 3 Инчен Монтажа Кол 5W 4 Ohm Midrange Говорникот Замена за Автомобил(3 Zoll Montagedurchmesser 5W 4 Ohm Mitteltöner

DEN 0.00

Износот
Залиха

Име На Производ : Midrange Говорникот;Отпорност : 4 Ohm.Моќност : 5 W;Боја : Црна, Сина, Месинг на Ѕвонење.Главен Материјал : Метал;Монтажа Дијаметар : 76mm/ 3".Целокупната Димензии : 78 x 78 x 34mm/ 3.1" x 3.1" x 1.34" (L*W*H);Дупка со Дијаметар : 5.4 mm/ 0.21"(Gesamtabmessungen : 78 x 78 x 34 mm/ 3,1" x 3,1" x 1,34" (L*Б*H); Lochdurchmesser : 5,4 mm/ 0,21"".Нето Тежина : 82g;Пакет : 1 x Midrange Говорник(Nettogewicht : 82g;Paket : 1 x Mitteltöner.KFid Fran 3 Инчен Монтажа Кол 5 W 4 Ohm Midrange Говорникот Замена за Car Features 5 W моќ и 4 ohm Отпорност.Се користи за автомобил авто, мотор, ТВ, или се користат во КТВ, барови, итн.Одлична замена за стариот и носел од говорникот.Едноставен за инсталација, долг живот употреба.Опис на German3 Zoll Montagedurchmesser 5 W 4 Ohm Mitteltöner Ersatz für Auto Produktname : Mitteltöner; Impedanz : 4 Ohm Leistung : 5 W;Farbe : Шварц, Blau, Messington Hauptmaterial : Metall; Montagedurchmesser : 76 mm/3"Gesamtabmessungen : 78 x 78 x 34 mm/ 3,1" x 3,1" x 1,34" (L*Б*H); Lochdurchmesser : 5,4 mm/ 0,21""Nettogewicht : 82g;Paket : 1 x Mitteltöner.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи