.

.

Лесно Песна RA1204 12 Инчен Лесно Достапен Метал Лизгачки Гардероба Плакарот Организатор Прачка со Инсталација на Хардвер Вклучени, Бела

Лесно Песна RA1204 12 Инчен Лесно Достапен Метал Лизгачки Гардероба Плакарот Организатор Прачка со Инсталација на Хардвер

DEN 551.76

Износот
Залиха

Само висат на железнички и исклучување одите.ИНСТАЛАЦИЈА на ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 1 лизгачки гардероба род и сите други хардвер потребни за инсталација; Димензии (Д x W x H) : 1.Слајдови надвор и назад за лесен пристап и складирање.Виси прачки и полиците може да се rearranged лесно да се направи ефикасно користење на просторот како што се менуваат вашите потреби. 11" длабоко, 24" широк хром кошница.Тројно обложени хром обезбедува долготрајни стил и модерен изглед.Одговара на околу три пара на чевли по полица.Слајдови надвор и назад за лесен пристап и чување на податоци и е совршена за поставување на облеката за наредниот ден.Лесно се Заврши Собрание - Едноставно превиткајте го!.ПРЕКРАСЕН ИЗГЛЕД : Метални шипки обезбедува зачудувачки, повеќе издржливи завршница и во исто време, тоа е доволно силна за да ги носи тежината на голем гардероба виси облеката без свиткување или кршење.Слајдови надвор и назад за лесен пристап и чување на податоци и е совршена за поставување на облеката за наредниот ден.Тоа е магијата на Лесно Песна плакарот организаторите.Плус, нашите лесен-за-користење стартер колекции и додатоци ќе ви овозможи да се меша и натпревар компоненти како многу како што треба.Само висат на железнички и исклучување одите.Инсталиран на коса, па чевли остане во поглед и на дофат.Тоа е неверојатно лесно да се трансформира плакарот во нешто посебно со Лесно Песна!Модуларен дизајн ви овозможува да го прилагодите вашиот плакар за да одговара на вашите потреби и да двоен вашиот плакар простор.Мебел-одделение фиоки со хром копчиња и квалитет на целосна екстензија глајд модели подобрување на вашиот простор за складирање со вграден-во салон.Хром шини да се задржи чевли во место.И, се разбира, нашата онлајн 3 D Дизајн Алатка ви овозможува да мапата надвор совршен простор.И тоа е неверојатно пристапни—што ќе ви овозможи да се создаде 8'-широк плакарот за помалку од цената на едно парче на спалната соба мебел!.Плус, нашите лесен-за-користење стартер колекции и додатоци ќе ви овозможи да се меша и натпревар компоненти како многу како што треба.Совршен за организирање на вашиот облека за следниот ден.И, се разбира, нашата онлајн 3 D Дизајн Алатка ви овозможува да мапата надвор совршен простор.ЛЕСНО ДОСТАПНИ : Лизгачки функција овозможува погодно за пристапност и суптилни складирање кога се потребни.5 x 12 x од 1,5 инчи.Уредно, ефикасно организирана од дома може да предизвика радост и дури и промена на животот.Сет на три 24" широк Чевли Полиците - Бело.Изгледа одлично со сите Лесно Песна Завршува!Доаѓа со сите хардверски да се инсталира веднаш.Од Производителот, Тоа е едноставно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи