.

.

За 2002-2005 Сатурн Vue Страна Маркер Светлина Возачот Страна на Собранието Единица GM2550188 За 22700024 22684161

За 2002-2005 Сатурн Vue Страна Маркер Светлина Возачот Страна на Собранието Единица GM2550188 За 22700024 22684161

DEN 613.20

Износот
Залиха

Точно одговара на ОЕМ# : 22700024 22684161 и Partslink# : GM2550188. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Единица вклучува леќа и домување само - светилки се продава одделно.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Купите со Kar Parts360, трговецот, да прими Ограничен 1 Година Гаранција / Free Враќа во рок од 30 дена со Нула Restocking Такса.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Сатурн Vue 2002 Compatible Со Сатурн Vue 2003 Compatible Со Сатурн Vue 2004 Compatible Со Сатурн Vue 2005 Misc.Белешки 1 : All Misc.Белешки 2 : Ул V-Ue 02-05 С. М. Л. Lh Премиум Замена На Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Гаранции И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Integrityplease Потврди Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи