.

.

Шарени Орел Бебе да Ползи мат Дома Декоративни Тепих Мека и Перат Подлога Не се Лизга за Дете е Дете Доенчиња Соба 2feet 3.5 инчен

Шарени Орел Бебе да Ползи мат Дома Декоративни Тепих Мека и Перат Подлога Не се Лизга за Дете е Дете Доенчиња Соба 2feet

DEN 359.52

Износот
Залиха

Големина:70x70cm/27.6x27.6inch,80x80cm/31.5x31 .5inch,100x100cm/39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебиња и родителите, мека индексирање душеци се направи бебиња се игра побезбедни и да се направи родители послободно.Висока густина простор еластична памук меѓу слој, апсорбира вода, е не се лизга, мека на допир, нежен пената, не топка, не избледуваат, на средината меѓу слој е висока густина меморија сунѓер, кој ефикасно ја ублажува нога притисок.На руг не може да се користи само како индексирање мат за бебиња, но исто така да се користи како украс за дневна соба спални соби, против пролизгување душеци за бањи, отворено пикник душеци, итн.Карактеристики:Лесно да се чисти, еколошки, не-вирусот, цврст, безбеден и еколошки, стилски и авангарда дизајн, додавање на топлина за спална соба, дневна соба, кујна, детска соба, единствен дома декорација за најдобар визуелен ефект.Големина вклучува : 70 x 70 см / 27.6 x 27.6 inches80 x 80 cm / 31.5 x 31.5 inches100 x 100 cm / 39.4 x 39.4 inches Material : полиестер fabric Absolutely безбедно материјал, 100% заштита за бебиња и родителите, мека индексирање душеци се направи бебиња се игра побезбедни и да се направи родители послободно.Висока густина простор еластична памук меѓу слој, апсорбира вода, е не се лизга, мека на допир, нежен пената, не топка, не избледуваат, на средината меѓу слој е висока густина меморија сунѓер, кој ефикасно ја ублажува нога притисок.На руг не може да се користи само како индексирање мат за бебиња, но исто така да се користи како украс за дневна соба спални соби, против пролизгување душеци за бањи, отворено пикник душеци, итн.Производи обично се примени во рок од 8 до 15 работни дена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи