.

.

Лево и Право Парк и да се Сврти Сигнал Светлина Светилка Домување Леќа OE Замена за 2007-2017 Џип Патриот MK74

Лево и Право Парк и да се Сврти Сигнал Светлина Светилка Домување Леќа OE Замена за 2007-2017 Џип Патриот MK74

DEN 719.76

Износот
Залиха

Страна : Возачот Ширина : 3 1/2" (9cm); Длабочина : 2 3/8" (6cm) OE Дел Број : 68004181 AA /68004181 AB / 68004180 AA / 68004180 AB Друг Дел Број : CH2526102 / 12-5284-00-1 / 116-01221 L / CH2527102 / 12-5283-00-1 Леќа Боја : Јасно + Килибар Материјал : ABS Домување + ПММА Леќа Тежина : 280g Fitment : Компатибилен со 2007-2017 Џип Патриот (MK74) Забелешка : за Професионална инсталација е препорачливо.Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи