.

.

Теал Мермер & Златна Swirls Јадење Сушење Мат за Кујна, Мали Микрофибер Лесно Складирање Сушење Подлога, 16 x 18

Теал Мермер & Златна Swirls Јадење Сушење Мат за Кујна, Мали Микрофибер Лесно Складирање Сушење Подлога, 16 x 18

DEN 287.76

Износот
Залиха

Абсорпција на вода : Ова drainable placemat користи абсорбента материјал во и надвор брзо да апсорбира влага и да ги countertop суви и чисти.Модел Стил : Ние дизајниран едноставна шема за кујна сушење мат-теал мермер & златна swirls.Во линија со Американската ретро стил на повеќето домашни кујни.Muti-Цел : Вие не може да се стави на сушење подлога под садови, ножеви и кујнски прибор за да се спречи метални садови од судир и кршење кога се јавите на countertop.На задебелена верзија на кујна на мозоци подлога има функција на топлинска изолација, која може да се спречи топла садови од оштетување на табелата.Lanyard Дизајн : Погодно да се откажам и сува складирање.Уредни Hemming : На ригорозни конци не се лесно да падне.Вообичаените едноставен начин на заштита е машина за миење со ладна вода.Ова јадење сушење мат доаѓа со сунѓер поставата која има 4 пати својата тежина во вода.Овој мат може да заштедите време во полирање на контра блузи и да се спречи вода од капе надвор од кабинетите.Тие се лесни и сува брзо.Никогаш не треба да се грижите за тави гребење на шанкот.Ние специјално дизајнирани виси јамка која е лесно да се продавница.Ние, исто така, дизајн две големини, 16" x 18" 18" x 24", кој може да се стави во фиоките и по обидите да се намали окупација на кујна простор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи