.

.

ТУРБО ФАКЕЛ 1421-0084

ТУРБО ФАКЕЛ 1421-0084

DEN 0.00

Износот
Залиха

Замена цилиндар tote.Тенкови не се вклучени.За користење со Тип "R" на Кислород Цилиндар 20 cu ft капацитет и Тип "MC" Ацетилен Цилиндар 10 cu ft капацитет.ТУРБО ФАКЕЛ 1421-0084 ПРЕНОСНИ TOTE СЛУЧАЈ ЗАГРАДЕНИ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи