.

.

Prepara Сива, Drydock Јадење Сушење Мат, Крупните

Prepara Сива, Drydock Јадење Сушење Мат, Крупните

DEN 383.76

Износот
Залиха

До пет пати повеќе абсорбента од обичните кујнски крпи. , постојан третман изграден за да се елиминира musty мириси.Се проширува до 14 од 26 инчи, посебен дел за stemware : поклопецот за лесни за складирање.Уникатен саќе структура за брзо сушење.Машина перат.Оригиналниот сад-сушење мат!Само јадење мат што овозможува 100% струење за најбрз сушење резултати.Нашиот патентиран систем обезбедува Drydock ќе биде еден од најчесто користени кујнски алатки за брз, ефикасен и внимателно сушење на сите прекумерно, нежен, или скапи јадења, serveware, стакло, лонци, тави, полици и бебе предмети.Кога не е во употреба, само висат над шпорет или јадење-миење рачки или висат со тоа јамка за да се исуши..држи броител јасно на нередот од страна на виткање до продавница, дури и во некоја фиока.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи