.

.

ЧЕТИРИ E Е НАУЧНО 200uL Pipette Совети за Еднократна употреба Универзална Pipette Совети 1000Pcs Полипропилен (PP) Autoclavable

ЧЕТИРИ E Е НАУЧНО 200uL Pipette Совети за Еднократна употреба Универзална Pipette Совети 1000Pcs Полипропилен (PP) Autoclavable

DEN 2059.20

Износот
Залиха

SOFT & ФЛЕКСИБИЛНИ СОВЕТИ - Може да се намали сила е потребно да се закачите и да го исфрли, значително да се намали ризикот на повторувачки стрес повреда (УПН).ПОДОБРО ПЕЧАТ - Работа во совршена комбинација со pipettes на нашиот бренд, да се обезбеди повисока точност и прецизност.ДОЛГО & ТЕСЕН СОВЕТИ - Може да стигне до база на тесен и долг садови без допирање на брод раб.НИСКА ЗАДРЖУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА - Минимизирање на течни задржување, им овозможи минимум примерок на косата и оптимално примерок дадоа.AUTOCLAVABLE & ЕДНОКРАТНА употреба - Совети целосно autoclavable, во 121o C за 20 мин.Оригиналот, високо-квалитетни Четири E е Научно расположливиот pipette совети на атрактивна цена, нема потреба да се грижите кога 960pcs совети снема.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи