.

.

SMARTSTANDARD 2 ПАРЧИЊА Тешки 12 Инчен Лизгачки Штала Врата се Справи, се Повлече и Рамна Хардвер Собата, Црна Прав Обложени Заврши, Големите Селски Две-Страната Дизајн, Кру

SMARTSTANDARD 2 ПАРЧИЊА Тешки 12 Инчен Лизгачки Штала Врата се Справи, се Повлече и Рамна Хардвер Собата, Црна Прав Обложени

DEN 719.28

Износот
Залиха

Бренд : SMARTSTANDARD; Високо Квалитетен Челик и Матирано Црна Површина.Вратата панел дебелина : 3/4" и 1 3/4" (Ако сакате да го користите за подебели вратата панел, можете да купите некои повеќе завртка за да одговара на вратата. ).Пакетот Вклучува : 2 X Прст се Повлече, 2 X се Повлече рачка, 4x завртка и 4x подлога, 1x L клуч * САМО на хардвер е за продажба, ВРАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Прст Повлече големина : L8 5/8inch x W 2 5/16inch x H 1/4inch (длабочина 1/4inch); Повлече Справи со големина : L 12inch x H 2 3/4inch дијаметар на повлече справи со е 1inch.Тоа е добро за дрво, стакло и алуминиум врати.За двете внатрешните и надворешните врати.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи