.

.

HABADOG Кујна Дрвени Ориз Служат Лажица Дрво Ориз Гребло Шпатула Симпатична Риба, Ориз Лажица Лажичка Компир Оброк Серверот Готвење Алатки (Боја : 02)

HABADOG Кујна Дрвени Ориз Служат Лажица Дрво Ориз Гребло Шпатула Симпатична Риба, Ориз Лажица Лажичка Компир Оброк Серверот

DEN 443.04

Износот
Залиха

Боја : дрво бои, дрво.Карактеристики : Одлични дрво, ароматични, умерен ритам, лесно да се процес.Суровини дрво производи, природна заштита на животната средина.Забрането е да се изложи на сонце, ве молиме сува тоа во сенка и вентилација.Логовите се земени, и дрвена јазли се чуваат недопрена.Боја : 02.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи