.

.

DALIZHAI777 Датотека Кабинет Голема Датотека во Кабинетот Канцеларија Поднесување Кабинет Метал Кабинети за Складирање Кабинети со Брави 4 Стилови Браун Поднесување К?

DALIZHAI777 Датотека Кабинет Голема Датотека во Кабинетот Канцеларија Поднесување Кабинет Метал Кабинети за Складирање

DEN 1303.20

Износот
Залиха

кој може да организира канцеларија датотека, документи, документи или лични нешта, исто така, се користат во дневната соба, ѕид агол или спалната соба како складирање кабинет или детска соба за публикации.Датотеката кабинет е направен од челик, која е практична и издржлива.Постојат пет стилови на датотека кабинети, големини се 90*85*39cm/35.43*33.46*15.35 инчен,92*75*39cm/36.22*29.53*15.35 инчен,102*85*39cm/40.16*33.46*15.35 инч.Ја задоволи вашата различни потреби, олеснување на канцеларијата за да се задоволат вашите различни чување на датотеки.Додека вие уживате во голем капацитет простор што ги носи, не треба да се грижите за тоа преземањето премногу простор во вашата соба.Големина : 3.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи