.

.

1 Парче Dumpling Создателот, Метал Dumpling Мувла, 6.5 см Круг Равиоли Печат Тестенини Машина, Pelmeni Тесто Dumpling Пита Равиоли Фах, Печива Создателот Мувла Алатка за DIY Готвење Пе?

1 Парче Dumpling Создателот, Метал Dumpling Мувла, 6.5 см Круг Равиоли Печат Тестенини Машина, Pelmeni Тесто Dumpling Пита

DEN 335.76

Износот
Залиха

Материјал : метал со дрвена Рачка.Големина : 9.9*6.5 cm, Боја : сребрена, дрво.Можете да ги користите мувла да се направи модерен и убава dumpling.Можете брзо да се направи dumpling, спаси вашиот напор и време.Корисни кујнски алатка за тебе, лесно да ги користите dumpling мувла.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи