.

.

YANANGPARTS 71.5 да 78.1 Центар Оддалечиме Прстени (Пакување од 4) Алуминиум Алуминиумски Тркала Центар Прстени Hubrings 78.1 да 71.5 ID=71.5 mm OD=78.1 mm

YANANGPARTS 71.5 да 78.1 Центар Оддалечиме Прстени (Пакување од 4) Алуминиум Алуминиумски Тркала Центар Прстени Hubrings

DEN 431.76

Износот
Залиха

【Бенефиции 1】 Елиминира вибрации предизвикани од воланот не центрирање правилно врз вашето возило од центар. 【Бенефиции 2】 Алуминиум центар прстени, отпорни на топлина, па тоа нема да се топи во дури и најпознатите екстремни услови на возење. 【Возило Специфични Fitment】 Одговара за секое возило со 71.5 mm центар, кој треба да се прилагодат на тркалото со 78.1 mm центар понесе, ве Молиме да се осигурате големината на вашиот автомобил се вклопи во нашиот објект пред да купите. 【Спецификација】 Внатрешен Дијаметар : (Возило Центар Големина) 71.5 mm; Надворешниот Дијаметар : (Тркала Понесе Големина) 78.1 mm; Длабочина : 10мм. 【Материјал】 Висок Квалитет на Алуминиум, никогаш не се скрши, никогаш не виткајте, нудат построги одговара.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи