.

.

SuperATV UHMW OE Замена На-Рака Черупка Комплет за Поларис RZR XP 1000/4 1000 (2014+) - За OE НА Оружје

SuperATV UHMW OE Замена На-Рака Черупка Комплет за Поларис RZR XP 1000/4 1000 (2014+) - За OE НА Оружје

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одговара : Поларис Rzr Xp 1000 (2014+) 100% Fitment Загарантирана.Вклучува : 4 Мали Bushings, 12 Големи Bushings И 6 За Замена На Метал Ракави.Цел : Uhmw Е Само Подмачкување Навистина Да Помогне Држете Се Движат Непречено. (12) Големи Bushings. (4) Малите Bushings. (6) Замена На Метал Ракави.Се заменат оние истрошени bushings со овие нови Super ATV Bushings.Достапен во 2 различни материјали за да се справи со сите вашата јава стилови.HDPE (подобро) и UHMW (најдобри).UHMW е само подмачкување навистина да помогне држете се движат непречено.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи