.

.

HomeTop Голем 2 Литар Ултра Мека Руно Топла Вода во Шише Покрие со 3D Симпатична Alpaca - САМО Маска (2L, Розова)

HomeTop Голем 2 Литар Ултра Мека Руно Топла Вода во Шише Покрие со 3D Симпатична Alpaca - САМО Маска (2L, Розова)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Покрива Само, Да одговара на стандард 2 литар топла вода во шише 13 инчи x 8 инчи (33cm x 20cm).На топла вода во шише не е вклучена.Стилски делукс квалитет на дизајн, Вклопува стандардна големина топла вода во шишиња.Симпатична и атрактивен модел на насловната додава повеќе стил на нашите класичен топла вода во шише.На мека и cuddly поврзана маска, машина перат и може да биде сува исчистени.Отстранлив поврзана маска за да им помогне на insulate топла вода и одржување на ефективноста за 6-8 часа.Turtleneck поврзана стил го прави лесно да се стави во шише, да остане топло и удобно во текот на зимата.Тоа исто така може да спречи топла гума од тоа да биде во директен контакт со вашата кожа да предизвика изгореници.Прекрасни, тактилни & атмосфера покрие со живописни и прекрасна печати на тоа го прави внимателен подарок за пријателите и семејството, идеален за чување пријатно во текот на ноќта или брзо болка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи