.

.

Yinpecly Двојно Жица Црево Стегач Железо 38mm(ID) Двојно Жица Зафат Клип Гром Стегач за Индустрија,Машини и Водоводни Месинг Тон 15PCS

Yinpecly Двојно Жица Црево Стегач Железо 38mm(ID) Двојно Жица Зафат Клип Гром Стегач за Индустрија,Машини и Водоводни Месинг

DEN 1972.80

Износот
Залиха

【ГОЛЕМИНА】-Дебелина : 2mm/0.08 инчен;Завртка Должина : 30мм/1.18 инчен;Навој Дијаметар : 5mm/0.2 инчи;Внатрешен Дијаметар : 38mm/од 1,5 инчи. 【МАТЕРИЈАЛ】-Двојно жица црево стегач се изработени од железо,цинк позлатен површина,може да се подобри способноста за отпорност на корозија и анти отпор. 【ПРЕДНОСТ】-Двојно жица зафат кабел може да се спречи црево истиснување со црево стегач;И челик жица бендот е уште посилна за долго време за прицврстување на употреба. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】-Клип гром менгеме е лесен за употреба,ослободување или затегнете ја завртката да се прилагоди на бендот дијаметар опсег. 【АПЛИКАЦИИ】-Двојно жица стеги се широко применливи за индустриски или домашна употреба, да ви помогне да се намали притисокот и заштита на цревото.Големина : 2x30x5x38mm 15 PCS.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи