.

.

MOCARD Лудиот камен Автомобил Додатоци Алуминиум Алуминиумски Тркала Центар Прстен 73.1 да 67.1 Тркала Центар Прстен OD = 73.1 mm ID = 67.1 mm Тркала Центарот Прстен 73.1 мм да 67.1 мм, ?

MOCARD Лудиот камен Автомобил Додатоци Алуминиум Алуминиумски Тркала Центар Прстен 73.1 да 67.1 Тркала Центар Прстен OD

DEN 117.60

Износот
Залиха

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Направени од избрани висок квалитет на алуминиум, MOCARD Лудиот камен тркала центар оддалечиме прстени се изградени за одлична отпорност на ' рѓа, корозија и влијание.Тие нема да се топи или да се бори дури и во екстремни услови на возење, ви нудиме долги-трајни и сигурни за користење искуство.ЕЛИМИНИРАЊЕ на ВИБРАЦИИ – Кога тркалото центар не е точно одговара во место со дури и невидливо мали дупки, вашиот string тркало може да вибрира кога возење на брз брзини.MOCARD Лудиот камен алуминиумски тркала центар оддалечиме прстени се специјално дизајнирани да се реши овие проблеми и да ги елиминира досадни вибрации. [КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ ] Компатибилен со Киа 2004-2009 Amanti, 2001-2020 Оптима, 2004-2020 Sportage, 2010-2020 Душата.Компатибилен со Mazda 3, 5, 6, 2000-2011 Почит, 2006-2015 MX-5, 2006-2015 MX-5 Miata, 1992-1997 MX-6, RX-8, CX-3, ЗА CX-5, CX-7, CX-9. Компатибилен со Мицубиши Outlander, Lancer, Eclipse, Galant, 3000 GT.Компатибилен со Киа 1992-2020 Elantra, 2001-2020 Santa Fe, 1989-2020 Sonata, 2005-2020 Tucson, 2012-2020 Veloster, 2018-2020 Kona, 2010-2016 Genesis Coupe, 2017-2020 Ioniq.ГОЛЕМИНА на ИНФОРМАЦИИ – Со надворешен дијаметар на 73.1 мм и внатрешниот дијаметар на 67.1 мм, MOCARD Лудиот камен тркала центар оддалечиме прстени се совршени за возила со 67.1 mm хабови кои треба да се прилагодат на тркалото со 73.1 mm центар понесе.Ве молиме да се преземат мерки на вашиот тркала и центри пред купување за да се обезбеди добро се вклопуваат. 100% ЗАДОВОЛСТВО – ќе добиете 4 парчиња висок квалитет на тркала центар оддалечиме прстени изработени од избраниот алуминиум.Ве молиме проверете ги пакет содржина по приемот на производот.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да се сврти кон нас, ние секогаш сме подготвени да ви помогне!.Големина : 73.1 да 67.1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи