.

.

Додатоци Комплет Пакетот Компатибилен со Nintendo Switch Марио Kart Телевизија, OIVO Kart Случај, Картинг Планината Носителот, Картинг Глава Покритие, AR блендата

Додатоци Комплет Пакетот Компатибилен со Nintendo Switch Марио Kart Телевизија, OIVO Kart Случај, Картинг Планината Носителот,

DEN 0.00

Износот
Залиха

????【Совршен Подарок за Марио Kart Живи играчи】Донесе посебно доживување за вашите најблиски.Убаво спакувана кутија ги задоволи вашата потреба, заштедува и време и пари. ????【4 во 1 Вклучете Пакет Додатоци Комплет】Најдобар подарок содржи:1x за Носење,1x Марио Kart Автомобил на Држачот за Монтирање на Штандот,1x Заштитна Kart Глава Покритие, 1x AR Поклопец на Леќите, ексклузивни додаток пакет за Марио Kart Живеат Дома Коло. ????【Марио Kart за Носење】На Carring случај е направен од високо-квалитетен водоотпорен најлон ткаенина, која е специјално прилагодена за Марио Kart живеат автомобил форма да го заштитите вашиот автомобил и е лесен за складирање и за носење, заштеда на простор. ????【Марио Kart Живеат Автомобил Глава Покритие & AR Поклопец на Леќите на】Лесни и меки силиконски обезбедува висок квалитет на анти-судир и капка-отпор перформанси, без да влијаат на вашето возило брзина. ???? 【Kart Автомобил Планината Носителот】1 : 1 На физички модел изменуваат, и вашиот автомобил е цврсто поставен за полнење, правење на вашиот картинг не само играчка, но, исто така, украс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи