.

.

Eisco Лаборатории Borosilicate Тест Цевка со Завртка Капа - Култура Цевки - 7.5 mL (13x100mm), Пакет од 24

Eisco Лаборатории Borosilicate Тест Цевка со Завртка Капа - Култура Цевки - 7.5 mL (13x100mm), Пакет од 24

DEN 0.00

Износот
Залиха

Висок квалитет borosilicate култура цевки.Доаѓаат со гума наредени завртка капи.Се мијат темелно пред да се користат.Borosilicate Тест Цевка со Завртка Капа - Култура Цевки - 13x100mm, Пакет на 24 These се со висок квалитет култура цевки кои доаѓаат во случај пакети.Ве молиме да се мијат темелно пред да се користат.Eisco Лаборатории со гордост го произведува свои производи со користење на state-of-the-art опрема, и по највисоките стандарди за контрола на квалитетот.Секој производ е внимателно дизајниран од страна на тим на лабораторија професионалци и искусни инженери со квалитет и трајност на ум.Тие се произведени само со највисока оценка, суровини и репроматеријали, како и според меѓународните стандарди за квалитет за да се осигура дека тие можат да го издржат употреба дури и во најтешките лабораторија средини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи