.

.

Сад Сушење Мат, Божиќ снежен човек Зимски Пејзаж Среќен Абсорбента Микрофибер Подлога за Кујна Контра Оркестарот, Отпорни на Топлина и Реверзибилна, 16 x 18

Сад Сушење Мат, Божиќ снежен човек Зимски Пејзаж Среќен Абсорбента Микрофибер Подлога за Кујна Контра Оркестарот, Отпорни

DEN 0.00

Износот
Залиха

[Материјал Состав] сад сушење мат е изработен од полиестер површината материјал, композитни сунѓерот материјал во средината која може брзо да се апсорбираат вода и да ја задржите вашата кујна контра суви и чисти!. [Големината Повеќето Луѓе Сакаат] Тоа е 16 x 18 инчи/40.6 x 45.7 cm.Одговара на повеќето кујната countertops,додека обезбедување на паметен,и остар поглед. [Виси Јамка Дизајн] Пораби со бесење циклуси, па може да се обеси до кога не е во употреба.Исто така, Тоа може да биде укината и не заземаат простор. [Многу практични] Таа, исто така делува како placemat и има одредена топлина отпорни функција, која може да се заштити вашата трпезариска маса од изгореници.Може да се стави бебе шишиња, садови и тави, чинии, чаши, coasters, ножеви, есцајг, стакло, goblet на тоа да се задржи вашата кујната countertops чисти. [Лесно да се Грижи] Изми од страна, или машина за перење со благ детергент и вода и нежно кружете.Не кајгана и собори суво!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи