.

.

PDJW 2 ПАРЧИЊА Гравитацијата Пипер Мелница Поставени со не ' Рѓосувачки Челик Стојат, Автоматски Гравитацијата Пипер Мелница со Сини LED и Прилагодливи Coarseness, Голема К?

PDJW 2 ПАРЧИЊА Гравитацијата Пипер Мелница Поставени со не ' Рѓосувачки Челик Стојат, Автоматски Гравитацијата Пипер Мелница

DEN 695.52

Износот
Залиха

☀【ГРАВИТАЦИЈАТА t треба да притиснете само едно копче, едноставно ги превртува мелница и ќе имаат свежи зачини.На електрична мелница за бибер е погодна за црн пипер, сол и други цврсти жито зачини.Battery powered, лесен и брз, можете да го користите во секое време и насекаде.Оваа мелница е добар помошник за кујни, ресторани, забави и на отворено и сл.Секоја пиперка мелница бара 6 AAA батерии (батерии не се вклучени).Ве молиме читање на упатството пред да се користат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи