.

.

DALIZHAI777 Датотека Кабинет Датотека Кабинет со Заклучување на Канцеларијата на Кабинетот Дрвени Страна на Кабинетот Модерна Складирање Кабинет Кат Документ Кабинет

DALIZHAI777 Датотека Кабинет Датотека Кабинет со Заклучување на Канцеларијата на Кабинетот Дрвени Страна на Кабинетот Модерна

DEN 0.00

Износот
Залиха

кој може да организира канцеларија датотека, документи, документи или лични нешта, исто така, се користат во дневната соба, ѕид агол или спалната соба како складирање кабинет или детска соба за публикации.Датотеката кабинет е направен од дрво со силна товарот капацитет.Големината на датотеката кабинет е 60*34*58cm/23.62*13.39*22.83 инч.Можете лесно да ја преместите датотеката кабинети за домашна канцеларија на позицијата што треба, и употреба на сопирачките на тркалата да stably поправат кабинет.Голем капацитет за складирање на документи и канцелариски материјали создава уредни и правилен и соодветен канцелариски простор.Боја : C.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи