.

.

BladesUSA PK-2235 Фантазија Змеј Нож со Дрво Екранот Стојат, 7-1/2-Инчен Вкупно

BladesUSA PK-2235 Фантазија Змеј Нож со Дрво Екранот Стојат, 7-1/2-Инчен Вкупно

DEN 343.68

Износот
Залиха

Совршен за Купување на Подарок.Одлична изработка.Информации : 7.5" Во Целина., Екипа метал змеј справи со гравирани жолта пламен на ножот., Вклучува екранот стојат.Мерење : H : 7 x W : 2. Опис на производот Оваа прекрасна Фантазија Змеј Нож Екранот 7.5" Севкупно има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде!Фантазијата Змеј Нож Екранот 7.5" Целокупната е навистина извонреден.Детали за производот : • Состојба : Brand New • Item SKU : СС-MC-PK-2235 • Димензии : H : 7 x W : 2 () Од Производителот Blades USA PK-2235 Фантазија Змеј Нож со Дрво Екранот Стојат, 7-1/2-Инчен во целина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи