.

.

DALIZHAI777 Датотека Кабинет Метал Кабинет Датотека Кабинет Ниска Кабинет Канцеларија Датотека со Податоци Дејност Складирање Три Фиока Кабинет со Заклучување на Каби

DALIZHAI777 Датотека Кабинет Метал Кабинет Датотека Кабинет Ниска Кабинет Канцеларија Датотека со Податоци Дејност Складирање

DEN 0.00

Износот
Залиха

кој може да организира канцеларија датотека, документи, документи или лични нешта, исто така, се користат во дневната соба, ѕид агол или спалната соба како складирање кабинет или детска соба за публикации.Одговара за повеќето home office.Големината на датотеката кабинет е 60*39*52cm/23.62*15.35*20.47 инч, 60*39*50cm/23.62*15.35*19.69 инч.Бојата е згодна и не е лесно да избледи, и тоа е едноставен и лесен за употреба.Мала големина и голем капацитет, земајќи ги во предвид не тресење и издржливи, мулти-слоевит простор, класифицирани складирање.Големина на : 1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи