.

.

Зелена Дланка Остава Абсорбента Јадење Сушење Душеци за Кујна Контра Микрофибер Јадење Сушење Мат - 16x18In

Зелена Дланка Остава Абсорбента Јадење Сушење Душеци за Кујна Контра Микрофибер Јадење Сушење Мат - 16x18In

DEN 359.76

Износот
Залиха

СУПЕР СИЛЕН АБСОРБЕНТА : Направен од високо-квалитет микрофибер и сунѓерот пена апсорбира јадење вода брзо, па контра блузи остане сува и јадења остане безбеден.ЗА СУШЕЊЕ ЈАДЕЊА : Можете да поставите абсорбента јадење сушење душеци од мијалникот или место на кујната countertops, користејќи ги за сушење јадења, бебе шише.ШТИТИ COUNTERTOPS : Микрофибер јадење сушење мат не држете го секој мирис или депозити од тврда вода, и тие сува прилично брзо тие апсорбираат добро.Ја заштитува вашата контра од гребнатини и scuffs.МАШИНА ПЕРАТ : Само фрли во вашиот миење и ќе биде во можност да го користите вашиот сад за сушење мат повторно и повторно!Количка за лесно складирање, лежеше сушење рамна подлога да се исуши.СУШЕЊЕ ПОДЛОГА ГОЛЕМИНА : 16x18 Во / 18x24 Во.само осигурајте се дека знаете што големина што ви треба.Боја : Зелена Дланка Остава | Големина : 16x18in.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи