.

.

Colgate Цик Цак Длабоко Чистење Заби, Мека - 6 Pack

Colgate Цик Цак Длабоко Чистење Заби, Мека - 6 Pack

DEN 0.00

Износот
Залиха

Colgate Бран цик-цак Мека Четка за заби има мулти-агол крст-влакната, кои се дизајнирани за да стигнат до длабоко помеѓу забите за ефективно чистење.Мекото јазик почиста кои нежно ги отстранува мирис додека флексибилни вратот да обезбедува додаде удобност при четкање, и е пријател на вашите непца.Кутија на 6.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи