.

.

нема логото 1ml Лабораторија Волуметриски Колба Мерење Borosilicate Стакло со Затка и База на

нема логото 1ml Лабораторија Волуметриски Колба Мерење Borosilicate Стакло со Затка и База на

DEN 2311.20

Износот
Залиха

Производ Објект : 1ml Лабораторија Волуметриски Колба Мерење Borosilicate Стакло Со Затка и База.Класификација : Колба.Материјал : Borosilicate Стакло.Капацитет : 1ml.Секој Обид за 1 Парче!.Производ Објект : 1ml Лабораторија Волуметриски Колба Мерење Borosilicate Стакло Со Затка и Base Classification : Flask Material : Borosilicate Glass Capacity : 1ml Each Понуда за 1 Парче!На корисен модел е погоден за лабораторијата за научно-истражувачки институции, универзитети и колеџи, медицински и здравствени институции, индустриски и рударски претпријатија, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи