.

.

Дење Работи Светлина, 1 Пар Автомобил LED светилки drl Дење Работи Светилка бел ден Магла Светлина Светилка за Mondeo 11-12

Дење Работи Светлина, 1 Пар Автомобил LED светилки drl Дење Работи Светилка бел ден Магла Светлина Светилка за Mondeo 11-12

DEN 1209.60

Износот
Залиха

Применливи Модели : Ова дење работи светлина одговара за Mondeo 2011-2012. Ефикасна : Супериорен LED има висока осветленост, ниско ниво на потрошувачката на енергија и долг животен век.Добро произведени : Професионални производство да обезбедува висока точност и сензитивност, има стабилни перформанси и сигурен за користење.Добро Запечатување : целото тело е затворен, без вода ќе влезе, и може да се користи со доверба, дури и во поројниот дожд.Разубават Изглед : Кул изглед и уникатен дизајн, може да и облагородување на вашиот автомобил и да се направи вашиот автомобил да изгледа повеќе посебни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS, ПРЕДВОДЕНА Домување Боја : Црна Светлината Боја : Бела Работен Напон : DC 12 V Номинална Влезниот Актуелни :

Декларираните карактеристики

Поврзани производи