.

.

uxcell Аквариум Воздушен Вентил Крст во Облик на 3 Начин Воздушна Пумпа Контрола Вентили за Риба Резервоарот Пластични Сива 5Pcs

uxcell Аквариум Воздушен Вентил Крст во Облик на 3 Начин Воздушна Пумпа Контрола Вентили за Риба Резервоарот Пластични

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одлично за 6mm Внатрешен Дијаметар авиокомпанија цевки.Едноставен дизајн за лесна употреба.Направени од издржлив пластика.Вкупна Големина : 39mm x 37mm x 12mm / 1.54" x 1.46" x 0.47"(L*W*H).Пакет се Вклучени : 5 Pcs x Аквариум Воздушен Вентил.Опис : Одлична за 6mm Внатрешен Дијаметар авиокомпанија tubing Hard пластични материјали, 3 начин дизајн.Едноставен дизајн за лесна употреба.На Aquaculture Воздушен Вентил може да биде поврзан аквариум цевки.Спецификација : Име на Производ : Аквариум Воздух Valve Material : Plastic Color : Gray Total Големина : 39mm x 37mm x 12mm / 1.54" x 1.46" x 0.47"(L*W*H)Конектор со Дијаметар од (Секое) : 4mm(Min)-5.3 mm(Макс)Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Тежина : 10g Package се Вклучени : 5 Pcs x Аквариум Воздушен Вентил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи