.

.

Schick Quattro за Жените Расположливиот Жилети за Чувствителна Кожа, 3 Брои - Пакување од 2 (Пакет Може да се Разликува)

Schick Quattro за Жените Расположливиот Жилети за Чувствителна Кожа, 3 Брои - Пакување од 2 (Пакет Може да се Разликува)

DEN 0.00

Износот
Залиха

КОМПАКТЕН PIVOTING ГЛАВА дека внимателно ги следи контурите на вашето тело за долгорочната мазност.КЛИМАТИЗАЦИЈА ЛЕНТА за да се обезбеди лесна за бричење.УДОБНИ ГУМЕНИ ЗАФАТ наменета за жена.Хипоалерген АЛОЕ ФОРМУЛА за чувствителна кожа.Schick® Quattro Чувствителна Кожа За Жените® 4 Ножеви - 3.Хипоалерген алое формула.Ќе ви се допаднат овие Schick Quattro за Жените се Чувствителни за еднократна употреба жилети за жени и климатизација лента со хипоалерген формула, тоа го прави за мазно бричење искуство.Сите Schick Quattro за Жените расположливиот жилети се дизајнирани со 4 висока-перформанси ножеви за неверојатно блиску и удобно бричат, без разлика каде ќе се оди на плажа, здравствен клуб, патување, ќе името на таа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи