.

.

DecoArt Американа Премиум Матрицата Поставена Четка

DecoArt Американа Премиум Матрицата Поставена Четка

DEN 259.68

Износот
Залиха

Број на модел : DABK20-К Пакет Ширина : 6.25. Пакет Висина : 5.25. Пакет Должина : 9.0. Американа, 4 пак, премиум матрицата четки, големина 1, 4, 8, 10, рачно изработени за да се обезбеди природен знамиња на наежвам остануваат непроменети.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи