.

.

Аниме Едно Парче Постер На Сламена Шапка Пиратите Илјади Сончево Печати на Платно Сликарство Ѕид Уметност за Дневна Соба Оркестарот Момче Подарок (Формулиран, П-Ед

Аниме Едно Парче Постер На Сламена Шапка Пиратите Илјади Сончево Печати на Платно Сликарство Ѕид Уметност за Дневна Соба

DEN 0.00

Износот
Залиха

Формулиран : Едно парче постер валани платно сликарство.Производите се задржи еден-инчен бели рабови на секој платно страна за протегала и врамени, за да се олесни корисникот монтажа.Вкупна Големина : 60x32inch(150x80cm),5pcs/set : (12x16inch)x2pcs+(12x24inch)x2pcs+(12x32inch)x1pcs.Забелешка : Станува Збор Без Рамка.Премиум Квалитет На : сламена шапка пиратите HD слики од висок квалитет на платно, долготрајна издржливост, Вода Доказ, УВ отпорни, не е лесно да исчезнат, бојата е убава и сјајна, Живописни аниме сцени ќе заличи на вашите ѕидови.Совршен Подарок Идеја : Одлична идеја за вашето семејство, пријатели, и аниме фанови на роденден, свадба ден, годишнина, фестивал, Денот на Вљубените, Божиќ и Нова Година, и други.Прецизен Пакување : Секој платно дека ние брод се ракува со голема грижа, добро спакувани во трајни цевка, и обвиткани со пластична кеса за да се избегне оштетување на пратката.Формулиран :Платно само.Производи задржи 3cm бели рабови на секој платно страна за протегала и врамени, за да се олесни корисникот монтажа.Со Рамка : Со Дрвена Рамка, Подготвен да се Откажам.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи