.

.

ZIPIT Wildlings Голема Молив Случај/Козметички Шминка Торба, црна, џамбо молив случај (ZTMJ-МД-BG)

ZIPIT Wildlings Голема Молив Случај/Козметички Шминка Торба, црна, џамбо молив случај (ZTMJ-МД-BG)

DEN 235.68

Износот
Залиха

ОДИ БИГ – 8.67" x 3.94" (22x10 cm).Продавница до 50 пенкала и моливи, шминка, вашиот мобилен телефон, на пари и повеќе.Оваа пространа молив торба / козметички торба е вашиот билет за добивање и престојуваат организирани.НАПРАВЕНИ ОД ЕДЕН ПАТЕНТ! - Овој умен молив случај е направен од еден долг патент.Првото нешто што ќе сакате да го направите е да ја отпакувате тоа, и потоа zip тоа повторно само да се восхитуваат на одличен дизајн.ИЗДРЖЛИВИ & ДОБРО НАПРАВЕНИ - Ова е голема молив случај е внимателно создадени користејќи цврсти, трајни полиестер ткаенини па тоа е направена да трае.Со дарежлива пропорции и екстра широк, zippered отворањето, ќе имате доволно простор за сите ваши essentials.МАШИНА МИЕ - Миење на молив случај на нежна циклус.Бидете сигурни дека за да zip тоа беше затворена пред перење и употреба на максимална температура на водата од 30°C/86°F. се Постават рамен да се исуши.На Wildlings се преземе во голема начин!Тие се симпатична другари со големи, светли очи и насмевка за да одговара.Овој џамбо торбичка е направен од еден долг патент и еден генијален дизајн кој се врти во највозбудливите молив случај да сум го видел во долго време.Мислам дека на сите работи што може да се сместат во внатрешноста на оваа 8.67" x 3.94" големина молив торба.Со Wildlings Џамбо Молив Торбичка вашиот дена на фрустрација, се повеќе!Нема повеќе цедење и cramming сите ваши essentials или уште полошо, оставајќи ги зад себе.Земете заедно сè што ви треба со простор за резервни : 50 пенкала и pencils Makeup Your мобилен phone Money и повеќе.Совршен Gift No разлика каков повод или време од годината, Wildlings Џамбо Молив Торбичка го прави совршен подарок.Имајте бенефиции на рака да изненади вашите пријатели и семејство.Да се запознаат ZIPITZIPIT производи се продаваат за меѓународно ширење на страст за паметен дизајн кој е и забавно и практични.Бидете сигурни да ја разгледате нашата комплетна линија за да се откријат широк спектар на производи достапни за вашето семејство.Откако ќе го направите купувањето.Мислам на ZIPIT како практичен складирање решение што е на високо ниво на стил.Ќе се најдете zipping и unzipping вашата торбичка за чиста забава вредност и, се разбира, да се покаже исклучите вашиот умен нови торбичка за семејството и пријателите.Чудовиште серија ќе биде таму за да корал сите ваши essentials и двете големи и мали.Клиентите се изненадени од тоа колку многу објекти на торбичка може да се одржи и тоа како дури и мала предмети се само zip далеку.На патент, очите, zany 'заби' - овој кул случај е мора да се има за секој во потрага за забава, единствен начин да останете организирани.Нека вашата имагинација се кандидира како диви како нашите дизајнери иако мислите на начини да се насочат на вашиот живот со помош на ZIPIT Чудовишта.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи