.

.

ДДП 3 ЕЕЗ ИЗБРАНИ КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС КЛЕШТИ КРИВИ SERRATED 3.5 + 4.5+5.5 ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

ДДП 3 ЕЕЗ ИЗБРАНИ КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС КЛЕШТИ КРИВИ SERRATED 3.5 + 4.5+5.5 ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

DEN 203.76

Износот
Залиха

ДДП 3 ЕЕЗ ИЗБРАНИ КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС КЛЕШТИ КРИВИ SERRATED 3.5" + 4.5"+5.5" ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 3. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ПОСТАВУВАЊЕ ГО ОПФАЌА СЛЕДНОВО : 1 КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС КЛЕШТИ 3.5" КРИВИ 1 КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС КЛЕШТИ 4.5" КРИВИ 1 КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС КЛЕШТИ 5.5" КРИВИ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи