.

.

JBL Клип 4: Преносливи Звучници со Bluetooth, Изградена-во Батеријата, Водоотпорен и Dustproof Функција - Зелена

JBL Клип 4: Преносливи Звучници со Bluetooth, Изградена-во Батеријата, Водоотпорен и Dustproof Функција - Зелена

DEN 1750.80

Износот
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .БОГАТА JBL ОРИГИНАЛНА ПРО ЗВУК : JBL Про Звук испорачува изненадувачки богатиот аудио и punchy бас од Клип 4 е компактна големина.НАДГРАДИ ИНТЕГРИРАНИ CARABINER : Со редизајниран carabiner дека е интегрирана во говорникот себе за екстра заштита, земете JBL Клип 4 секаде и насекаде.IP67 ВОДООТПОРЕН & DUSTPROOF : на базен.За да парк.JBL Клип 4 е IP67 водоотпорен и dustproof, па може да се донесе вашиот говорникот насекаде.БЕЗЖИЧНА BLUETOOTH СТРИМИНГ : Безжично да стримувате музика од вашиот телефон, таблет или било кој друг Bluetooth-enabled device.Кул, преносни, и водоотпорен.Жив свеж изглед JBL Клип 4 испорачува изненадувачки богатиот JBL Оригинална Про Звук во компактен пакет.Единствена овална форма се вклопува лесно во вашата рака.Целосно се завиткани во шарени ткаенини со експресивен детали инспирирани од моменталната улична мода, тоа е лесно да одговара на вашиот стил.На целосно интегрирани carabiner куки веднаш да чанти, ремени, или токи, да се донесе вашите омилени песни насекаде.Водоотпорен, dustproof, и до 10 часа на изведба, тоа е солиден доволно за да ги означите заедно, каде и да се истражуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи