.

.

Tarrison Производи CDT24R Чисти Јадење на Маса, Десната Страна, со 7-1/2 Backsplash, 24 Должина х 30 Длабочина x 35 Висина

Tarrison Производи CDT24R Чисти Јадење на Маса, Десната Страна, со 7-1/2 Backsplash, 24 Должина х 30 Длабочина x 35 Висина

DEN 0.00

Износот
Залиха

Мерки 30-инчи во длабочината од 24-инчи во должина од 35-инчи во висина.NSF Одобрени.Тешки 16-мерач нерѓосувачки челик изградба. 7-1/2-инчи backsplash.Поцинкуван нозе, со прилагодливи куршум нозе.Tarrison чисти право комерцијални јадење табели се изградени од тешки и лесни за чистење 16-мерач 304 серија не ' рѓосувачки челик.Нашите производи се NSF одобрени и обезбеди одлична отпорност на корозија.На 7.5" backsplash ги штити вашите ѕидови од гребнатини и вода.Табела доаѓа со поцинкуван нозе и крос-bracing за дополнителна поддршка и издржливост.На прилагодливи куршум нозе обезбеди зголемена стабилност и израмнување на нерамни површини.Три двострано отворање база.Ова право чиста чинија табела е да бидат поставени на десната страна од машина за миење садови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи