.

.

Daimay Аквариум Пинцети Нерѓосувачки Челик Хранење Директно Tweezer Аква Scaping Криви Tweezer за Риба Резервоарот Водни Растенија 10.6 Долго

Daimay Аквариум Пинцети Нерѓосувачки Челик Хранење Директно Tweezer Аква Scaping Криви Tweezer за Риба Резервоарот Водни

DEN 0.00

Износот
Залиха

【 Крајната Повеќенаменски Tweezer 】 Има 10.6" должина и лесен дизајн, совршено за чистење надвор градина или риба тенк, храна позлата, промешајте-пржење, служат суши, извлекувајќи коса, електрични поправка, изработка и многу повеќе!. 【 Анти Лизга Клипови 】 Botht директно и излечи tweezer има serrated совети за да им помогне зафат работи безбедно без воопшто да лизгаат off.На билатерален се справи ќе се обезбеди безбедно, удобно костец на вашите прсти. 【 Фалсификувани Нерѓосувачки Челик Материјал 】Направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и никогаш нема да страдаат рѓа.Можете да ги користите овие помош на пинцета да се хранат и да се справи во живо храна за поголеми водни миленичиња или корали. 【 Безбедно и Лесно да се Користи 】Специјално дизајнирани деликатна клип крајот, нема да наштети на вашиот мал или тенка водни растенија, помага да се спречи случајно повреди на вашите рептил уста. 【 Разноврсна 】Одлична за сите видови на аквариум растенија, супстрат, чакал и други украси.Се сеќавам да се измијат и се исуши после секоја употреба, да ги задржи подалеку од деца и домашни миленици.Сет на предмети вклучува еден права пинцети и еден криви пинцети, кои се направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал и може да се користи во играчки, облека за шиење, DIY, чај, пејзажот и други рачни работи.Опис : - Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и никогаш нема да страдаат рѓа. - Кривата во tools ќе се во тешко да се постигне област да се засади ја својата аквариум растенија. - Специјално дизајниран деликатна клип крајот, нема да наштети на вашиот мал или тенка вода на растенијата. - Директно Пинцети : Сигурно сфати вашата предмети за време на одржување и прилагодување. - Криви Пинцети : Засади ја својата живеат водни растенија со удобност и леснотија.Карактеристики : - Боја : Сребро - Материјал : Трајни производи од не ' рѓосувачки челик - Секој пинцети должина : 27cm/10.6 во - Совршени за двете професионална употреба или лична употреба - Долго маша заштитат рацете од топлина - Чудни совети се обезбеди оптимален агол кога хранење - Подобра хигиена отколку со користење на вашите раце Пакет, Вклучувајќи : 1 * Нерѓосувачки Челик Директно Пинцети 1 * Нерѓосувачки Челик Криви Пинцети Идеален за ракување со : Гигант Mealworms Mealworms Zophobas црви Восок црви Ноќ роботи Црвени црви Штурците Овошје лета Други живо храна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи