.

.

МАК Канзас Сити Шефови Squeezy Шише за Вода

МАК Канзас Сити Шефови Squeezy Шише за Вода

DEN 287.76

Износот
Залиха

Ја задоволи својата ЖЕД : Squeezable шише за вода има 32-унци на вашиот омилен ледените ладни пијалаци за да ви помогне да ги задржи освежен и хидрирани.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Обновливи шише за вода карактеристики класичен, широк устата дизајн, така што лесно може да се стави коцки мраз и, исто така, вклучува отстранлив leakproof брзо капа што го прави лесен за брзо да рефил.ТЕНОК ДИЗАЈН : Трајни и преносни, ова е лесно да се одржи BPA-free шише за вода совршено се вклопува во странични џебови на ранци, tote кеси, автомобил купот на носителите и велосипед кафези.Одлично за спорт, образование, работа.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Тим обоени шише за вода карактеристики шарени тим логото и тим wordmark во вашите омилени тимови потпис бои.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Прави за одличен подарок за лојални и посветени љубител на спортот за родендени, Божиќ и други специјални прилики.Ја задоволи својата жед со овој Squeezable Шише за Вода кој има 32-унци на вашиот омилен ледените ладни пијалаци за да ви помогне да ги задржи освежен и хидрирани.Обновливи шише за вода карактеристики класичен, широк устата дизајн, така што лесно може да се стави коцки мраз и, исто така, вклучува отстранлив leakproof брзо капа што го прави лесен за брзо да рефил.Тимот обоени шише за вода карактеристики шарени тим логото и тим wordmark во вашите омилени тимови потпис бои.Трајно и преносливо, на оваа лесно да се одржи BPA-free шише за вода совршено се вклопува во странични џебови на ранци, tote кеси, автомобил купот на носителите и велосипед кафези.Одлично за спорт, образование, работа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи