.

.

Смола Калапи за Накит, Paxcoo 678pcs Earring Одлуки за Полнење со 28pcs Earring Епоксидна Калапи и 650pcs Earring Куки, Скок Прстени за Смола Накит, Привезоци, Смола Занаети, DIY Earring

Смола Калапи за Накит, Paxcoo 678pcs Earring Одлуки за Полнење со 28pcs Earring Епоксидна Калапи и 650pcs Earring Куки,

DEN 1315.20

Износот
Залиха

Ако не го имаат, можеби ќе треба бебето да ја избришат или пад на сапун се меша со малку вода како ослободување агент, работа се сведува на мувла, тогаш притисни на проектот од дното.Силиконска Смола Калапи : Количина : 28 парчиња Pattens : 65 различни модели Материјал : силикон Боја : јасно Earring Правење на Резерви : -50 Парчиња earring куки -50 Парчиња earring мислења -50 Парчиња завртка око иглички -50 Парчиња главата иглички -50 Парчиња око иглички -100 Парчиња 5mm скок прстени -100 Парчиња 7mm скок прстени -200 Парчиња earring поддржува Пакет Вклучува : -28 Парчиња епоксидна накит смола калапи -кутија од 650 Парчиња earring наоди Услуги на Клиентите : Ние обезбедуваме 24 месеци гаранција услуга за овој производ.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА – PAXCOO смола накит калапи комплет вклучува 28 парчиња на различни дизајн смола калапи за накит и 650 парчиња накит наоди (обетки куки, раководител/око иглички, скок прстени, earring мислења и грбот за DIY earring одлуки.КАКО ДА се ИСЧИСТИ СМОЛА КАЛАПИ : ве Молиме чистење на смола комплет калапи со чиста вода или триење на алкохол пред употреба, потоа користете мека крпа за да ги избрише чисти.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било прашање за нашиот производ.ВИСОК КВАЛИТЕТ СМОЛА КАЛАПИ – Нашите силиконски калапи за смола се направени од издржлив силикони кои се флексибилни, солза доказ, рециклира и лесно да се чисти.Можете да ги користите овие епоксидна калапи да се направи уникатен и убава обетки, приврзоци, прстени, белегзии и други занает проекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи