.

.

FolkArt Од 1,5 Инчен Матрицата Четка

FolkArt Од 1,5 Инчен Матрицата Четка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Убаво се претвори тврдо се справи.Сјај ferrule.Користење со Акрилна боја.Влакната со природно се случуваат знаме совети.FOLKART матрицата четки ќе ви помогне да направите вашиот матрицата проектот ремек-дело.Оваа четка е дизајниран со претвори тврдо рачка за лесно грчевито држејќи се со сјаен лак финиш.На 100 Percent нерези губење на влакната имаат природно се случуваат знаме совети кои се обезбеди супериорни резултати.Оваа четка е од 1,5 инчи. - 50711, од 1,5 инчен матрицата четка матрицата четка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи