.

.

3 Пакет Екран Заштитник Компатибилен Fitbit Обратно 2 Случај, GHIJKL Ултра-Тенки и Дебели Мека TPU Заштитни Случај Сите Околу Целосна Покрие Браник Школка за Fitbit Обратно 2 Sma

3 Пакет Екран Заштитник Компатибилен Fitbit Обратно 2 Случај, GHIJKL Ултра-Тенки и Дебели Мека TPU Заштитни Случај Сите

DEN 0.00

Износот
Залиха

Совршен додаток случај со екран заштитник создадени за Fitbit Обратно 2, вклопува од време на викендите за вежбање, дека е подготвен за ништо.Флексибилни и цврсти премиум TPU материјал за лесна инсталација.Случај САМО.Специјално дизајниран за Fitbit Обратно.Лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори и Fitbit Обратно 2 карактеристики. 360 степени целосна заштита, да ги задржи вашите види подалеку од гребнатини. Во 99% високо ниво на транспарентност, обезбедува подобро гледање искуство.Ако имате било каков проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС без двоумење.За 12 месеци по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани.Интегриран екран заштитник, тенок и ултра јасно и прецизно cutouts за брз пристап до екран, копче и сензор.Ултра GHIJKL заштитници се направени од еден единствен филм кој е најтешките во својата класа и карактеристики на само-лекување УВ-отпорни слој кој не само што го спречува yellowing но, исто така, е отпорен на гребнатини, вдлабнатини и гребнатинки.Ултра GHIJKL заштитници се направени од еден единствен филм кој е најтешките во својата класа и карактеристики на само-лекување УВ-отпорни слој кој не само што го спречува yellowing но, исто така, е отпорен на гребнатини, вдлабнатини и гребнатинки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи