.

.

YEYOUCAI Видиме Поправка Делови Говорникот Измамник Ѕвончето за LG V40 ThinQ V405QA7 V405

YEYOUCAI Видиме Поправка Делови Говорникот Измамник Ѕвончето за LG V40 ThinQ V405QA7 V405

DEN 0.00

Износот
Залиха

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел на телефон пред да ја купите.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Ве молиме да ни испратите слика ако најдете некоја пакет оштетени.Квалитет Гаранција и пријателски по-продажба на услуги.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа. 1. Говорникот измамник ѕвончето за LG V40 Thin Q V405 QA7 V405 2. Замени скршен или неупотребливи еден со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи