.

.

SOOQOO Biodegradable Бамбус четки за заби, 10 Компјутери BPA Free услужни Влакната четки за заби, Природни, Еко-Пријателски, Зелена и Compostable, Органски Јаглен Дрвени четки за заби

SOOQOO Biodegradable Бамбус четки за заби, 10 Компјутери BPA Free услужни Влакната четки за заби, Природни, Еко-Пријателски,

DEN 335.76

Износот
Залиха

Бамбус четка за заби кои се направени од природни одржлив Бамбус фарми, нашиот производ е 100% Природни!Нивниот квалитет е ист како вашиот генерички пластични четки, но biodegradable.Тоа е многу погоден за член на семејството.Квалитет на производство, исто така, гарантира дека секоја четка за заби е искористен до 12 месеци.5pcs бамбус четки за заби за возрасни, 5pcs бамбус четки за заби за деца, 5 бои вкупно 2 парчиња од секоја боја.Нема потреба да се исуши на бамбус се справи со по, употреба метод исто како и пластична четка за заби.На влакната се направени од високо-квалитет најлон кој е мека, совршен за добивање на сите плакета исклучување на вашите заби.На влакната се направени од високо-квалитет најлон кој е мека, совршен за добивање на сите плакета исклучување на вашите заби.Користење на бамбус на природната сила, SOOQOO има развиено четка за заби што може да преживее 'груб и собори" од децата.Намерно големината, исто така, значи тоа седи совршено во дланките на вашите оние за време на четкање на заби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи