.

.

ACHI Боја со Броеви за Возрасни Почетници,16x20 инчен(Вклучува 9 Компјутери Paintbrushes) Акрилик Платно Сликарство Комплет, DIY Маслото Колекции на Платно за Сликање Љубители-

ACHI Боја со Броеви за Возрасни Почетници,16x20 инчен(Вклучува 9 Компјутери Paintbrushes) Акрилик Платно Сликарство Комплет,

DEN 250.80

Износот
Залиха

Карактеристики на производот-се продава од ACHI директно, боја со број полнење на платно frameless 16x20 инчен(40.6x50.8cm).Како да направите-Што треба одговара на бројот на бои и фигури на платно да се целосно во боја.со четка на платно нежно обоен, го прават тоа за да покрива целосно бело платно и дигитални линии.Лесно да се наслика-Совршени за возрасни и деца, погодни за луѓе со основните сликарство вештини, лесно да се следат инструкциите, за крај, еден по еден.Претходно печатени платно-висока густина платно е издржлив и лесен за боја,лесно да се чита броеви помогне да се идентификуваат точни боја да се користи ,уживаат во прекрасен форма на mindfulness.Подарок кутија пакетот вклучува-Слика од броеви комплет вклучува 1 buc претходно печатени текстура платно (без рамка), 1 сет на доградба на акрилни бои,3 поставете четки (вклучува 9 компјутери четки), можете да добиете часа на забава од тоа, само започнете ја вашата забава патување сега!.Ова е Боја со Број без Врамени, Можете да направите вашиот ремек-дело толку лесно, дури и сте почетник Презентирање на Елитата Боја со Броеви DIY Акрилик Сликарство Комплет од ACHI Сега можете лесно може да се наслика свој ремек-дело со нашето сите-во-едно боја-по-број сет, што вклучува : *1 buc претходно печатени текстура уметност платно *1 сет на доградба на акрилни бои *3 поставете четки(вклучуваат 9pcs) *Галантерија : хартија за пакување + кука + број цртање + renderings Платно : *Увоз професионални лен ткаенини масло на платно, добра густина, лесно да се во боја Боја : *Здрава дигитални пигменти, висока репродукција на боите, светли бои *Бојата може да биде директно обоени, не треба да додадете вода *Боја покриеност е силна, сликарство процес ако грешка, може да се покрие со точна боја *боја е лесно да се исуши, кога не ја користите, покријте со капак, Ако бојата е премногу сува, додадете 1-2 капки на вода за да се поттикне еднакво, се сеќавам не премногу *боја кутија одговара на бројот на платно, како и необележани пигменти одговараат на засенчени делови на платно Четки : *Лесно за чистење, добра апсорпција на вода *Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга боја или престане да се наслика *За голем дел, можете да го користите поголема четка да се наслика, и за мал дел, можете да го користите помали четка за да се сликам За повеќе избор на Боја со Броеви, Добредојдовте на ACHI Продавница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи