.

.

KFL003-17MM, 17mm Монтирани Единица Имајќи, 2-Топ Прирабница

KFL003-17MM, 17mm Монтирани Единица Имајќи, 2-Топ Прирабница

DEN 1922.40

Износот
Залиха

Вратило Дијаметар : 17 мм.Вратило Дијаметар : 17 мм.Монтажа Тип : 2-Топ Страната.Имајќи Материјал : Хром Челик.Топката Материјал : Хром Челик.Мини Монтирани Единица 2 Гром Страната KFL003-17 MM, Цинк-Алуминиумски Легури Домување, Хром Челик Insert, Поставете Заклучување со Завртки 17 MM Понесе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи