.

.

Vinsguir 1 Галон Шише за Вода со Пати да се Напие - Мотивациони Големи 128 мл Вода Југ со Слама & Рака & Рачка, BPA Free Големо Шише за Вода за Секојдневно Пиење & Фитнес Тренинго?

Vinsguir 1 Галон Шише за Вода со Пати да се Напие - Мотивациони Големи 128 мл Вода Југ со Слама & Рака & Рачка, BPA Free

DEN 0.00

Износот
Залиха

1.Имајте & Песна на вашата Вода Доза : Vinsguir еден галон шише за вода карактеристики на мотивациони час време за напредок и мерење, кој ви помага да ги пратите вашата дневна вода доза и развивање на здрава за пиење стил. 2.Огромен Капацитет : Ова се мери вода jug има голем капацитет од 1 галон /128 мл / 3.78 литри, што заштедува време да постојано рефил вода.Едно шише за еден ден, силно се препорачува за фитнес тренингот луѓе и возрасните со дехидратација и математиката. 3.Хуманизирано дизајн : вграден-во слама, го прави лесно да се пијат, не треба да се укине тешка вода тегови.На високо-квалитетни најлон рака&хуманизирано се справи го прави лесен за носење.Широк планината ви овозможува да додадете коцки мраз, овошје и други угостителски вашиот вкус. 4.BPA Free & Течење Доказ : Оваа хидратација шише е направен на BPA free материјал.И течење доказ капак цврсто печати шише, и нема да излегуваат во јавноста кога тоа е наопаку. 5.Чистење Методи : шишето не е машина за миење садови безбедно, па ве молиме да се чисти со Сода бикарбона и оцет со рака или четка.Времето означени шише за вода е дополнителна мотивација и потсетник за да можете да пиете повеќе вода.Тоа може да ви помогне да ги надгледувате вашите дневни вода доза за да ги задоволат вашите хидратација цели преку обезбедување на вас со потрошувачка на вода цели од страна на час.Ако знаете дека ќе биде далеку од дома за долго време, или си планирал да ги споделите вашите вода со семејството или пријателите, тогаш ќе сакаат да имаат голем jug се допаѓа ова.Направи на највисок квалитет на храна-одделение PETG смола, ова трајни шише за вода е BPA-free, мирис-бесплатен, и може да се приспособат на бурните начин на живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи